Konference "Eiropas inovāciju partnerības darba grupu projekti Latvijā" 11.10.2018.

Nozare: Lauku telpa

ES_LLKC_001.jpg

Valsts Lauku tīkla Sekretariāts, SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs", 31.oktobrī, Vircavas kultūras namā, organizē konferenci "Eiropas inovāciju partnerības darba grupu projekti Latvijā".

Konference tiek organizēta, lai informētu lauksaimniekus un visus tos, kam šo projektu rezultāti varētu šķist interesanti, par Lauku attīstības programmas pasākuma Nr. 16. “Sadarbība” apakšpasākumu 16.1. "Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības (turpmāk EIP) lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai" projektiem, to norisi, un iezīmētu aktivitāti apakšpasākumā 16.2. "Atbalsts jaunu produktu, metožu, procesu un tehnoloģiju izstrādei."

Lai pieteiktos konferencei, lūdzam līdz 23.oktobrim aizpildīt reģistrācijas formu http://ejuz.lv/lgb
Pielikumā pievienota konferences programma.

PIELIKUMS

Kontaktinformācija:
Aiva Saulīte-Liniņa, Valsts Lauku tīkla Sekretariāts, e-pasts:aiva.saulite@llkc.lv; tālr.:26592103