RP SIA "Rīgas satiksme" piedāvā darba vakances 13.09.2018.

Vēlamies informēt par iespēju strādāt RP SIA “Rīgas satiksme”. Piedāvājam vakances dažādos amatos, kā arī apmācību iespējas, lai iegūtu D kategorijas vai TROL kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Īpaši aicinām darbā autobusa vadītājus un tehniskā atbalsta darbiniekus – autoatslēdzniekus, elektroatslēdzniekus, elektronikas mehāniķus un elektromontierus, kā arī transporta biļešu kontrolierus.

Autobusa vadītāja amatam aicinām pieteikties D kategorijas transporta līdzekļu vadītājus ar iegūtu profesionālo 95.kodu un gadījumā, ja latviešu valoda nav dzimtā valoda – ar B1 līmeņa valsts valodas zināšanām. Atslēdznieku un elektromontieru amatos aicinām pieteikties pretendentus ar atbilstošu izglītību un/vai pieredzi attiecīgajā amatā un ar A2 līmeņa valsts valodas zināšanām, ja valsts valoda nav dzimtā valoda. Transporta biļešu kontroliera amatu viegli apvienot ar studijām vai citu darbu un šajā amatā aicinām pretendentus ar vidējo izglītību un ar B2 līmeņa valsts valodas zināšanām, ja valsts valoda nav dzimtā valoda.

Papildus piedāvājam arī prakses vietas un darba vidē balstītas mācības profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem.

Darbiniekiem piedāvājam izmitināšanu dienesta viesnīcā ar līdzmaksājumu 50% apmērā, nodrošinām sociālās garantijas, stabilitāti un bonusus darbinieku motivācijas sistēmas DaMoS ietvaros. Gadījumā, ja darba tiesiskās attiecības izdosies nodibināt ar lielāku darbinieku skaitu, apsvērsim iespēju nodrošināt atsevišķu transportu no un uz darbu. Plašāka informācija pretendentiem par aktuālajām vakancēm pieejama RP SIA “Rīgas satiksme” interneta mājas lapā: RP SIA "Rīgas satiksme" vakances, kā arī zvanot uz tālr. Nr. 67104751.

Informāciju sagatavoja: Agnese Strazdiņa
Personāla attīstības nodaļas vadītāja