Rasmas Bērziņas gleznu izstāde “Krāsu spēles dabā” Sēlpils 1. bibliotēkā 14.02.2018.

Rasma Bērziņa ir Krustpils novada iedzīvotāja, kas ar savu gleznu un karikatūru izstādēm priecējusi un ieinteresējusi daudzus tuvāku un tālāku novadu cilvēkus. Tagad gleznotājas izstāde “Krāsu spēles dabā” apskatāma arī Salas novada Sēlpils pagasta Sēlpils 1. bibliotēkā.

R_Berzinas_izst_Selpils1bka_2018.jpg

Zīmēšana Rasmai Bērziņai jau kopš bērnības bijusi neatņemama ikdienas sastāvdaļa, tādēļ arī darba gaitas vedušas tieši šajā jomā – visi darba gadi aizvadīti mācot zīmēt Vīpes un Liepenes skolēniem. Un joprojām ir saglabāts prieks krāsās ietērpt ikdienas ainavas un mazos sīkumus, kas caur gleznu izstādēm priecē ikvienu, kas tās apskata un varbūt atpazīt kādu ainavu. Rasmas Bērziņas mājas ir Krustpils novadā, tādēļ gleznās bieži atainota arī Daugava un dabas skati dažādos gadalaikos tepat Krustpils un Jēkabpils apkārtnē.

Izstādē “Krāsu spēles dabā” gleznu autore parāda, kāds skaistums ir mums visapkārt – Daugava, Rogāļu grava, Ābeļu sala. Katrs gadalaiks dabai piešķir savu šarmu, un gleznu autore prot to saskatīt, izjust un dot tālāk ikvienam, kas pakavējas pie viņas gleznām. Izstādē izvietotās gleznas parāda dabas skaistumu gan Jēkabpils un Krustpils apkārtnē, gan arī Kokneses un Turaidas skaistos skatus no saulainajām rudens atvasaras dienām līdz pat sniegam, kas pārklāj košās pīlādžu ogas.

Ikviens interesents ir laipni aicināts uz Sēlpils 1. bibliotēku apskatīt Rasmas Bērziņas gleznu izstādi “Krāsu spēles dabā”. Izstādi var apskatīt līdz šā gada 9. martam katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Informāciju sagatavoja: Airita Volante
Amats: Sēlpils 1.bibliotēkas vadītāja