Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas novada pašvaldība pārstāvēta Pārnovadu uzņēmēju dienās 2017 Aizkrauklē 20.03.2017.
 

Aizkrauklē jau sesto reizi notika "Pārnovadu uzņēmēju dienas", pulcējot kopā uzņēmējus, amatniekus, lauksaimniekus, skolēnu mācību firmas, nevalstisko organizāciju un tūrisma jomas pārstāvjus no visas Latvijas.

Šogad pasākums pirmo reizi ritēja divas dienas. Pirmajā dienā interesenti varēja piedalīties Aizkraukles pilsētas pašvaldības un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajā Izaugsmes dienā 2017. Šīs dienas mērķis bija provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdalībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā. Izaugsmes dienas ietvaros tika rīkotas parēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām - uzņēmējiem un NVO, pašvaldību darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem, vidusskolēniem un jauniešiem. Izaugsmes diena bija kā platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbā.

Otrajā dienā, 18. martā, Aizkraukles sporta centrā notika tradicionālā izstāde - gadatirgus. Tajā varēja ne vien iegādāties skaistas un oriģinālas lietas, bet arī sastapt interesantus ļaudis un atraktīvus pārdevējus.

Salas novads tika pārstāvēts pirmo reizi ar Marutas Vītoliņas māksliniecisko darbu stendu.

Uznemeju_dienas_2017_Aizkraukle.jpg

Kā ik katru gadu,  pasākumā tika godināti arī uzņēmēji, kuru devums savu novadu attīstībai un sabiedrībai kopumā ir būtisks, vienlaikus izsakot pateicību visiem pārējiem, kuri turpina augt, attīstīties un pilnveidoties. Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe balvu pasniedza māksliniecei Marutai Vītoliņai par Salas novada atpazīstamības veicināšanu un vārda nešanu pasaulē.

Viena no uzņēmēju dienas aktivitātēm ir skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais gadatirgus. Tajā šoreiz savu produkciju piedāvāja 40 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas. Skolēni saņēma balvas sešās nominācijās pamatskolas un vidusskolas grupā, viņu idejas un tirgoties prasmi vērtēja žūrija.

Otrās dienas foto stāsts skatāms ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Grandāne
SA un tūrisma lietu speciāliste
tel. 29156210
referente@salas.lv
   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome